BMI Everguard

Anasayfa / BMI Everguard

Bütünleşik TPO Membran Sistemi,rüzgar kaldırma yüküne karşı yüksek direnç gösteren, kaynak yerlerinde üstün dayanım sağlayan teras çatılara yönelik dayanıklı ve güvenilir bir çözüm.

Neden Everguard?

Üstün Fayda

Her katmanla üstün fayda ve dayanıklılık

Yüksek Dayanım

Kaynak yerlerinde ve kimyasallara karşı yüksek dayanım

Kolay Uygulama

Rüzgar kaldırma yüküne karşı yüksek direnç, hızlı ve kolay uygulama

Bütünleşik TPO Membran Sistemi

Everguard TPO membran 1.5 mm., 1.8 mm. ve 2.0 mm. kalınlıklarda sunulur. Membran aksesuarları olarak detay membranı, TPO kaplı metal levha, kullanıma hazır iç, dış ve esnek köşe elemanları, T noktası birleşim elemanı ve yürüme yolları bulunur. Sistem bileşenleri olarak ısı yalıtımı, buhar kesici membran ve onaylanmış mekanik sabitleme elemanları (vida ve raptet setleri) sunulmaktadır.

TPO Kaplı Metal Levha

Renk: Beyaz

Yürüme Yolu

Renk: Sarı

TPO Detay Membranı

Renk: Beyaz

Esnek Köşe Elemanı

Renk: Beyaz

Hazır Dış Köşe ve İç Köşe Elemanı

Renk: Beyaz

DÜNYA ÇAPINDA PERFORMANSI KANITLANMIŞ KALİTE

Çatınızın ömrü, sistemi oluşturan katmanların performansı ile belirlenir.

EverGuard, termoplastik polyolefin (TPO) membran ve tamamlayıcı çözümleri ile teras çatılar için sunulan bir çatı sistemidir. Isı yalıtımı, buhar kesici membran, onaylanmış sabitleme elemanları ve geniş bir yelpazede sunulan aksesuarları ve detay çözümleri ile EverGuard dünya çapında 300 milyon metrekareden fazla uygulanmıştır.

EverGuard, 18 yılı aşkın kanıtlanmış tecrübesi ve çatı sistemini teşkil eden her bir unsurun sağladığı toplam fayda sayesinde tek bir ürünün yararından ziyade sadece kapsamlı bir çatı sisteminden elde edebilecek kalıcı bir performans sunar.