Braas Çatı Sistemleri

Anasayfa / Braas Çatı Sistemleri

Çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor, eğimli çatılara yönelik olarak tasarlanmış ve birbiriyle tam uyumlu ürünlerden oluşan geniş ürün portföyümüzle  uzun ömürlü, estetik ve işlevsel çatılar sunuyoruz.

Braas Kiremit ile Tasarım Özgürlüğü

İster klasik, ister modern. Braas’ ın zengin renk ve doku seçenekleri ile çatılarda dilediğiniz görünümü yaratın.

Neden Braas Çatı Sistemleri?

Birbiriyle uyumlu ürünlerden oluşan sistem çözümleri ve teknik olarak doğru uygulanan çatılarıyla Braas varsa, risk yok, sorun yok, sadece konfor var.

Estetik

Farklı renk, model, doku ve yüzey teknolojilerinde üretilen suya ve dona karşı 30 YIL garantili (Diva, Villa,Akdeniz ve TegaLModerN modellerinde) estetik kiremitlerle özgün, farklı ve çarpıcı tasarımlar sunuyoruz.

Konfor ve Dayanıklılık

Braas’ın birbiriyle uyumlu onlarca detay çözümünden oluşan Nefes Alan Modüler Çatı Sistemi ile konforlu, sağlıklı ve fonksiyonel çatılar sunuyoruz.

Yenilenebilir Enerji ve Dayanıklılık

Güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayan paneller, su yalıtımını enerji tasarrufuna dönüştüren ürünler ve yüksek performanslı ısı yalıtım sistemleri ile maksimum enerji verimliliği sunuyoruz.

Özel Detay Çözümleri

Çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor, birçok akıllı sistem ürünü ile uzun ömürlü ve güvenilir çatılar sunuyoruz.