Eğimli Çatı Sistemleri

Anasayfa / Eğimli Çatı Sistemleri

Dayanıklı ve Konforlu Eğimli Çatı Çözümleri

Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir

Ülkemizde 20 yılı aşkındır faaliyet gösteren Braas Çatı Sistemleri, sadece eğimli çatılara yönelik olarak tasarlanmış ve birbiriyle tam uyumlu ürünlerden oluşan geniş ürün portföyü ile tüketicilerine uzun ömürlü, estetik ve işlevsel çatılar sunmaktadır. Ürün gamında; farklı renk, model, doku ve yüzey teknolojilerinde üretilen 30 yıl suya ve dona karşı garantili estetik kiremitler ve su yalıtımı çözümlerinden yağmur indirme sistemlerine kadar çatılardaki en ince ayrıntıya yönelik çözümler bulunmaktadır.

Icopal Premium Shingle-Sistem, SBS elastomerik bitümlü, çarpıcı renklere sahip shingle ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan ürün gamı ile çevre etkilere karşı yüksek direnç gösteren çatılar sunuyor.

BMI Icopal Premium Shingle-Sistem

Eğimli Çatılar için Markalarımız

Eğimli çatılar için: toprak kiremit, çimento esaslı kiremit, shingle- sistem, ısı yalıtımı, su yalıtımı, yağmur indirme sistemi ve çok daha fazlası. Çeşitli malzemeler, tasarımlar, modeller ve renkler arasından seçim yapın.

BMI Braas

Sadece eğimli çatılara yönelik olarak tasarlanmış, inovatif ve birbiriyle uyumlu ürünlerden oluşan geniş ürün portföyümüzle sağlıklı, konforlu, uzun ömürlü ve estetik çatılar sunuyoruz.

DETAYLAR

BMI Icopal

SBS elastomerik bitümlü, çarpıcı renklere sahip shingle ve tamamlayıcı ürünlerle birçok yenilikçi çözümü bir araya getiriyor, uzun ömürlü ve estetik çatılar sunuyoruz.

DETAYLAR